дауысты және дауыссыз дыбыстардың емлесі

페이지 정보

profile_image
작성자 Princess Christ…
댓글 0건 조회 7회 작성일 24-07-17 20:08

본문

 
 
 
 
 
 

 
 
дауысты және дауыссыз дыбыстардың емлесі [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

By ЗМ Базарбаева 2022 — Сонымен қатар Н.Сауранбаев дауыссыз дыбыстардың емлесі мен олардың дұрыс артикуляторлық фонетика, дауысты және дауыссыз дыбыстардың жіктелуі, дыбыс. Дауысты және дауыссыз дыбыстардың емлесі Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады, дауысты дыбыстардың жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсінеді. Сабақтың барысы. Ескерту: Қосарлы дыбыстарға біткен сөздер жалқы есім болса, қосарлы дауыссыз дыбыс түспейді. Себебі жер аты, мекеме аты және шығарма аттары. Дауыссыз дыбыстардың емлесі. Уткельбаева Айгуль Макажановна. Сабақтың мақсаты: эссе жазу ережесін түсіндіру Білімділік: оқушылардың дауысты, дауыссыз дыбыстар. Мұғалім қазақ тіліндегі дыбыстардың дауыс шығаруына баланысты дауысты және дауыссыз болып екіге бөлінетіндігін таныстырады. Қазақ тілінде. Қатаң дауыссыз дыбыстар мен ұяң дауыссыз дыбыстар жұп құрайды. Олар: п-б, ф-в, батырлар жыры дегеніміз не к-г, қ-ғ, т-д, с-з, ш-ж. Бұл дыбыстар жұп құрауға қабілетті дауыссыз дыбыстар деп аталады. Дауыссыз дыбыстардың емлесі туралы түсінеді. Оқу мақсаттаты. Барлық оқушылар: Оқушылардың барлығы дауыссыз дыбыстар түрлерімен танысады. Сынып: ғарыш туралы ғылыми мақала 5. Қатысқандар саны 21. қатыспағандар саны. Сабақ негізделген оқу мақсаты. Оқушылар тілідің қатысына қарай қатаң, ұяң, үнді. Тақырыбы: Дауыссыз дыбыстардың емлесі. Мақсаты: Білімділік: Дауысты дыбыстардың емлесін меңгерту, айтылуы мен жазылуындағы ерекшеліктерді ажырата білуге баулу; Дамытушылық: Шығармашылық. Дауыссыз дыбыстардың емлесі. Уткельбаева Айгуль Макажановна. Сабақтың мақсаты: Білімділік: оқушылардың дауысты, дауыссыз дыбыстар. Дауысты және дауыссыз дыбыстардың ерекшеліктері" ашық. Күні: оқу жылы. Сынып: 5 «а», «ә» Тақырыбы: Дауыссыз дыбыстардың емлесі. Мақсаты: Білімділік: Дауысты дыбыстардың емлесін меңгерту, айтылуы. 42 Дауысты дыбыстар 25 Қазақ тіліне тән төл дыбыстар 37 Әріптер 9 Дауыссыз дыбыстар 12 Дыбыс ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандарты бойынша жасалған. Дауысты және дауыссыз дыбыстарды ажыратады, дауысты дыбыстардың жуан, жіңішке болып бөлінетінін түсінеді. Сабақтың барысы. Және дауысты, дауыссыз дыбыстардың емлелері туралы айтылады. Кілт сөздер. Күлтегін, дауысты дыбыс, емле, Орхон, қағанат, руника. Автор туралы. Ұ. Жұмабайқызы. 42 Дауысты дыбыстар 25 Қазақ тіліне тән төл дыбыстар 37 Әріптер 9 Дауыссыз дыбыстар 12 Дыбыс ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандарты бойынша жасалған. Дауыссыз дыбыстардың емлесі туралы түсінеді. Оқу мақсаттаты. Барлық оқушылар: Оқушылардың барлығы дауыссыз дыбыстар түрлерімен танысады. Оқушылардың басым көпшілігі: Оқушылардың 80.



63 школа караганда учителя - 63 мектеп [Читать далее...]

Учитель-логопед. 62, Шакманова Жанерке Бейбутовна, учитель-дефектолог. 63, Шадыкенова Зауреш Шаблиновна, учитель-дефектолог. 64, Абдигалиева Кунсулу Жакановна.

63 школа караганда учителя, 63 мектеп

Сайт школы №63 г.Астана Нұр-Сұлтан қаласы білім басқармасының №63 мектеп-гимназия сайтына Қош келдіңіздер! занявшую 2 место и учителя начальных. Хотите узнать о других преподавателях в нашей языковой школе? Перейдите на другую страницу, чтобы посмотреть всех преподавателей. Перейти. Лицей «Школа-лицей имени Ибрая Алтынсарина» по адресу Караганда, микрорайон Гульдер-2, 1/2, ☎️ 27 63. Читать 34 отзыва, смотреть 6 фото. Раздел 1. Паспорт. 1, Наименование, Пилотный национальный проект в области образования "Комфортная школа" (далее – национальный проект). БРЫНДИНА НАДЕЖДА АЛЕКСАНДРОВНА. Образование: высшее, КарГУ им. Е.А. Букетова. Специальность по диплому: педагогика и методика начального обучения. Арсен в первый раз пошел в лагерь, он в восторге, благодарю всю команду школы за шикарный лагерь. Наша крутейший преподаватель Айжан Рахманбердиевна. Самая. ПЕДАГОГ-МОДЕРАТОР Учитель географии г.р., имеет высшее образование, Окончила РГКП Карагандинский государственный университет имени академика. ПЕДАГОГ-МОДЕРАТОР Учитель географии г.р., имеет высшее образование, Окончила РГКП Карагандинский государственный университет имени академика. Специальное дефектологическое образование имеют 63 учителя, что составляет 100 % от общего количества. Особенности образовательного процесса: Личностно –.


дара тұлға эссе қаныш сәтбаев
мемлекеттік қызмет дегеніміз не
менің өмірлік идеалым эссе
фонетика оның салалары
ай туралы аңыз

.
==============================================================

~~~~~ табиғи радиоактивтілік радиоактивті ыдырау заңы ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.